O NAS

Fizjofly to miejsce stworzone przez kobietę, mamę, fizjoterapeutkę i trenerkę. Jest to miejsce wyjątkowe, ponieważ powstało z myślą o kobietach, z pasji do ruchu i terapii kobiet na każdym etapie ich życia.

Droga mamo, tutaj zadbasz o siebie i swoje maleństwo. W naszej ofercie znajdziesz fizjoterapię uroginekologiczną, fizjoterapię niemowląt i dzieci oraz terapię integracji sensorycznej.

Kim jesteśmy?

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i empatyczni terapeuci z wieloletnim doświadczeniem w pracy. Przychodząc do FizjoFly masz pewność, że trafisz w najlepsze ręce!!!

Specjalizujemy się w:

fizjoterapii uroginekologicznej

fizjoterapii ortopedycznej

fizjoterapii niemowląt i dzieci

diagnozie i terapii integracji sensorycznej

treningu medycznym kobiet w ciąży i w połogu

zajęciach prozdrowotnych dedykowanych również kobietom po operacjach ginekologicznych

Nasze Specjalistyczne Centrum Fizjoterapii mieści się w Warszawie na Pradze Północ przy ulicy Białostockiej 9.

Tutaj bezpiecznie zadbasz o swoją kondycje fizyczną w trakcie ciąży, przygotujesz ciało do porodu, wrócisz do formy po porodzie. Zamkniesz rozejście mięśnia prostego brzucha. Rozwiążesz swoje problemy intymne- u nas nie ma tematów tabu. Z naszych gabinetów wyjdziesz z ogromną dawką wiedzy na temat swojego ciała i bezpiecznie będziesz mogła wrócić do aktywności fizycznej. Dowiesz się również jak pielęgnować swoje maleństwo, a w razie konieczności Twoje dziecko trafi do najlepszych terapeutów specjalizujących się w fizjoterapii i terapii integracji sensorycznej.

Jesteś Kobietą, zadbaj o swoje ciało i ciesz się pełnią kobiecości.

Zapraszam
Ewa Boniecka

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i empatyczni terapeuci z wieloletnim doświadczeniem. 

 

Ewa Boniecka

Fizjoterapeutka uroginekologiczna

Jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną oraz certyfikowanym instruktorem rekreacji ruchowej.  Zajmuję się terapią kobiet i kocham swoją pracę. Jestem mamą trójki dzieci. Moje ciało dzielnie zniosło dwie ciąże, w tym jedną bliźniaczą, wracało do formy zarówno po porodzie naturalnym jak i porodzie przez cięcie cesarskie. Od wielu lat aktywnie uprawiam sport i od wielu lat ćwiczę z kobietami, pomagam kobietom w okresie ciąży i połogu, pomagam kobietom młodym i wysportowanym z problemami uroginekologicznymi, kobietom w okresie menopauzy, pomagam kobietom w każdym wieku. Pomogę też Tobie.

 

Maria Sokołowska

Fizjoterapeutka/ Instruktorka sportu

 

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Specjalizuję się w pracy z kobietami w ciąży i po porodzie oraz z problemami mięśni dna miednicy. Prowadzę zajęcia grupowe dla kobiet w ciąży, dla mam z dziećmi oraz zajęcia grupowe z relaksacji. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, mam za sobą poród siłami natury, poród przez cesarskie cięcie i VBAC, czyli „naturalny po cesarce”. Dzielę się swoim doświadczeniem życiowym oraz wiedzą z fizjoterapii, aby pomagać innym mamom przejść bezpiecznie przez ciąże i wrócić do pełnej sprawności po porodzie.

 

Mariusz Godlewski

Fizjoterapeuta/ Terapeuta manualny

Na co dzień pomagam pacjentom, którzy zmagają się z ostrym lub przewlekłym bólem. Specjalizuje się w terapii dysfunkcji trzewnych i somatycznych. Z mojego doświadczenia wynika, że najlepsze efekty przynosi wnikliwe badanie funkcjonalne oraz sprawne łączenie różnych techniki i metod, z dbałością o samopoczucie pacjenta. Pracuje z osobami w każdym wieku, duża część moich pacjentów to sportowcy. W pracy stawiam na indywidualne podejście oraz dotarcie do przyczyny problemu.

 

Marta Wiśniewska

dr. n. hum. w zakresie pedagogiki/ Instruktor i terapeuta metody SI/ oligofrenopedagog/ logopeda

 

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w W-wie oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2003 roku pracuje z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną, ASD, zespołami neurologicznymi. Nauczyciel dyplomowany – specjalista w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 213 w Warszawie, wykładowca w Akademii Pedagogiki Specjalnej, na Uniwersytecie SWPS. Autorka wielu publikacji poświęconych diagnozie i terapii dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, w tym Profilu Sensorycznego Dziecka oraz artykułów punktowanych (m.in. Psychiatria – Medycyna Praktyczna, Pediatra Polska, Postępy Neonatologii). Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się m.in. na diagnozie i terapii rozwoju dzieci, w tym dzieci z niepełnosprawnością intelektualną ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia nieprawidłowości procesów sensoryczno-motorycznych dla całościowego funkcjonowania, diecie sensorycznej, trudnych zachowaniach. 

W FizjoFly dr Marta Wiśniewska przeprowadza diagnozę rozwoju procesów integracji sensorycznej oraz konsultacje integracji sensorycznej.

 

Maria Osińska

Fizjoterapeutka/ Instruktor i terapeuta metody NDT- Bobath

Od początku mojej działalności zawodowej związałam swoją pracę z dziećmi i fizjoterapią neurologiczną. Od wielu lat, to właśnie w tym obszarze i w tym kierunku zdobywałam doświadczenie i wiedzę.

Zajmuję się pacjentami w wieku 0-3 lata. Tymi, którzy mają uszkodzenie OUN, wady genetyczne, zaburzenia i dysharmonię rozwoju psychoruchowego oraz inne niespecyficzne problemy ruchowe. W tych wszystkich przypadkach- które wymagają profesjonalnej, uwzględniającej najnowsze osiągnięcia fizjoterapii pediatrycznej i wieloprofilowego podejścia – jestem do Państwa dyspozycji.

 

Anna Środa

Fizjoterapeutka/ Terapeutka NDT- Bobath

 

Jestem absolwentką Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Od początku swoją pracę wiązałam z rehabilitacją pediatryczną. Oglądanie postępów moich podopiecznych przynosi mi wielką satysfakcję. Praca jest moją pasją, stale staram podnosić się swoje kwalifikacje aby jak najlepiej pomagać moim małym pacjentom. Najczęściej pracuję z maluchami do 4 roku życia. Pomagam rodzicom w nauce przyjaznej pielęgnacji.

Zajmuje się terapią dzieci z zaburzeniami pracy OUN, zespołami genetycznymi czy wadami stóp. Lubię wywoływać uśmiech na buziach dzieci oraz być wsparciem dla rodziców. Serdecznie zapraszam.

Joanna Głuchowska

Instruktorka Jogi

 

Jestem joginką od 2009 roku. Chęć uczenia jogi pojawiła się po dziesięciu latach, jako naturalna konsekwencja coraz głębszej praktyki. Dwumiesięczna podróż po Indiach na początku 2020
roku poszerzyła moje horyzonty i teraz z radością oddaję się praktyce jogi w różnych jej odsłonach. Najbliższa memu sercu jest Joga Iyengara oraz Vinyasa.
Czas na macie to dla mnie bycie tu i teraz. To nieocenianie. To wdzięczność sobie i swojemu ciału za zaangażowaną praktykę. To radość z przekraczania własnych granic i szacunek dla wszystkich doświadczeń ciała. To podróż. To radość i spokój, które prędzej czy później przenoszą się do codziennego życia.

Agata Janczewska

Fizjoterapeutka/ Terapeutka SI

 

Swoją drogę zawodową i naukową związałam z fizjoterapią pediatryczną. Jestem absolwentką Wydziału Rehabilitacji AWF w Warszawie, Bazuję na holistycznym podejściu do małych pacjentów. W praktyce wykorzystuję elementy wielu terapii i diagnostyki tj.: Integracji Sensorycznej, Sensoplastyki, Terapii Ręki, masażu Shantala, Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, wad postawy, metody Prechtla. Na co dzień pracuję również z dziećmi ze Spektrum Autyzmu. W tym od 2016 roku na corocznych turnusach rehabilitacyjnych dla dzieci z Zespołem Aspergera i Autyzmem, jako trener autorskiego programu zajęć stymulujących o charakterze psychoruchowym.

 

Magdalena Panek

Fizjoterapeutka/ Terapeutka NDT- Bobath/ Terapeutka SI

Jestem absolwentką wydziału Fizjoterapii Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując zarówno w gabinecie prywatnym i placówkach  państwowej służby zdrowia.  Od początku pracy zawodowej związana jestem z rehabilitacją niemowląt i dzieci. Na co dzień pracuję z dziećmi z zaburzeniami neurorozwojowymi oraz sensorycznymi. Jestem terapeutką NDT-Bobath oraz SI, zafascynowana jestem również diagnostyką wzorców globalnych metodą Prechtla. Prywatnie miłośniczka wycieczek pieszych i rowerowych oraz podróży kamperem.

Rekomendacje:

Co o Nas napisali Nasi klienci, oto niektóre opinie:

 

 

Szczerze polecam Panią Ewę. Bardzo pomogła mi po drugim, bardzo gwałtownym, porodzie dużego dziecka. Miałam problem z nadmiernie poluzowanymi więzadłami, wysuwającą się szyjką macicy. Spotkałyśmy się u mnie w domu, Ewa dobrze mnie zdiagnozowała, uspokoiła, podała odpowiednie zalecenia. Obecnie pracujemy nad moimi słabymi mięśniami dna miednicy. Ona na prawdę potrafi wytłumaczyć nawet topornym umysłom, co jak działa, jak nad tym i owym pracować i wczoraj, pierwszy raz od kilku lat skakałam z córeczką na trampolinie bez „popuszczenia”. Bardzo Ci dziękuję!

Pani Agnieszka

Pacjentka

 

 

Doktor Marta Wiśniewska to wspaniały, profesjonalny terapeuta, diagnostyk. W kontakcie z dzieckiem jest miła, przyjazna, cierpliwa. Mój syn (4 lata) od razu znalazł z p. Martą wspólny język, dał się zbadać (diagnoza SI), wykonywał każde ćwiczenie. Zalecenia, które otrzymaliśmy były bardzo praktyczne (każde ćwiczenie można wpleść w codzienne czynności). Jestem pełna podziwu dla pomysłowości p. Marty. Pani Doktor w kontakcie z rodzicem wykazuje pełne zrozumienie, profesjonalizm, nie ocenia, służy radą. Patrzy na dziecko holistycznie (udzieliła odpowiedzi na wszystkie zadane pytania, rozwiała moje wątpliwości). Jestem zachwycona, oczarowana. Oby więcej takich terapeutów, ludzi.

Pani Aleksandra

Pacjentka

 

 

Kilka razy trafiłam w ręce Mariusza i nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek inny mi pomagał. Profesjonalne podejście do pacjenta, poprzedzone wnikliwym wywiadem i badaniem wstępnym. Za każdym razem wychodzę z gabinetu jak nowo narodzona już po pierwszej wizycie. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, doświadczenia i umiejętności, jakie posiada Mariusz. Do tego przesympatyczny człowiek, dzięki czemu można poczuć się swobodnie w gabinecie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu, który nieraz ratował mnie z problemami kręgosłupa i szyi. Polecam całym sercem. 

Pani Małgorzata

Pacjentka

 

 

Pani Maria to najlepszy NDT bobath fizjoterapeuta z jakim mieliśmy do czynienia. Córka trafiła pod skrzydła Pani Mari w czerwcu zeszłego roku. Od tamtego czasu nie wyobrażam sobie aby ktoś inny prowadził w terapii moje dziecko. Pani Maria ma ogromną wiedzę, jest świetna w tym co robi. Zauważyła bardzo dużo rzeczy u naszej córki czego inni wcześniej nie widzieli. Wdrożyła odpowiednie ćwiczenia oraz odpowiedni sprzęt ortopedyczny dzięki którym moje dziecko ma szansę samo chodzić w przyszłości. Pokierowała nas i nadal kieruje jako jedyna z wielu innych fizjoterapeutów w odpowiednim kierunku. Jest osobą konsekwentną, konkretną, z super podejściem do dzieci. Bardzo ciepła i stara się pomóc znaleźć rozwiązanie w trudnych sytuacjach. Wkłada w to swoje serce oraz pasję co widać na każdych zajęciach. Osobiście specjalnie przylatuje z córką do Pani Mari co kilkanaście tygodni z Irlandii do Warszawy ponieważ wiem że nigdzie innej tak dobrego fizjoterapeuty nie znajdę. Mogłabym pisać wiele i zapewniam że byłyby to same zalety stąd polecam wszystkim z całego serca Panią Marie Osińską!

 

Pani Karolina Zuchowska

Pacjentka

 

 

Żałuję, że trafiłam do Pani Ewy tak późno, jednak mimo opóźnionego leczenia już po 2 wizytach widziałam dużą poprawę. Pani Ewa wie co robi i robi to z chęcią i cierpliwością, wszystko dokładnie wytłumaczy i pokaże nawet kilka razy to samo jeśli się czegoś nie zrozumie. Jedna wizyta wystarczyła, żeby naprawić ruchomość w obszarze blizny po cc. Ma ogromną wiedzę, którą chce się podzielić z pacjentką. Zbiera dokładny wywiad. Nie czułam się na wizycie skrępowana. Jest bardzo ciepłą osobą. Sprawnie przebiega komunikacja poza gabinetowa. Po każdej wizycie wysyła dokładne zalecenia. Polecam Panią z czystym sumieniem!

Pani Monika

Pacjentka

 

 

Jestem bardzo zadowolona z wizyty p. Ewy! Świetne podejście i bardzo dokładny wywiad! Dzięki niemu wiem co źle robię, nad czym muszę pracować i co można zrobić, żeby zarówno w ciąży, jak i po niej być zdrową i nie cierpieć z powodu bólu. Ponadto szczegółowo pokazane ćwiczenia, przetrenowanie ich ze mną oraz super podsumowanie na mailu, które pozwoli działać prawidłowo samodzielnie. Gorąco polecam! Dzięki p. Ewie jestem spokojniejsza co do przebiegu ciąży oraz pozytywnie nastawiona do naturalnego porodu

Pani Magda

Pacjentka

 

 

Pani Marta ma cudowne, ciepłe podejście do dzieci. Nasz syn chociaż zazwyczaj nieufny bardzo chętnie współpracował. Do tego profesjonalizm, zrozumienie i cenne wskazówki, które bardzo pomogły w codziennym funkcjonowaniu. Byliśmy u wielu terapeutów jednak dopiero pani Marta zauważyła pewne rzeczy i dała trafne ćwiczenia. Bardzo dziękujemy i polecamy!
Michał z rodzicami.

Pani Agnieszka

Klientka

 

 

Pani Maria jest najlepszym fizjoterapeutą! Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest dla mnie autorytetem w każdym calu. To, że moje dzieci do niej trafiły to najlepsze co mogło je spotkać. Jest konkretna, rzeczowa a przy tym niezwykle empatyczna i pomocna a przede wszystkim skuteczna. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, wnikliwie przeprowadza wywiad i patrzy zawsze długodystansowo. Dla niej liczy się „jakość”, a nie „jakoś”. Trafiłam do niej jak moje dzieci miały 3 miesiące( wcześniaki z ciąży bliźniaczej, asymetria, obniżone napięcie, problemy ze skupianiem wzroku itp.). Dzięki jej pomocy, ćwiczeniom i cennym wskazówkom n.t. pielęgnacji, noszenia, karmienia, codziennej zabawy itp. teraz to zdrowo rozwijające się roczniaki. Nigdy nie miałam wątpliwości, że dzieci są pod najlepszą opieką. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam wszystkim!

 

Pani Katarzyna

Pacjentka

 

 

Polecam wszystkim wizytę u pana Mariusza.
Byłem na zabiegach w kilku miejscach, jednak skutecznej pomocy nigdzie nie otrzymałem. Po kilku wizytach u pana Mariusza bóle kręgosłupa ustąpiły. Mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że z takim zaangażowaniem i profesjonalizmem nie spotkałem się do tej pory.
Szczerze polecam.

Pan Jerzy

Pacjent

 

 

Szczerze polecam Pana Mariusza. Po szczegółowym badaniu wstępnym zdiagnozował u mnie problemy przez które miałem od kilku lat ból w okolicach prawego barku z którym nie mogli sobie poradzić m.in. lekarze ortopedzi. Po dosłownie kilku terapiach ból zniknął, a Pan Mariusz rzeczowo wytłumaczył mi na czym dokładnie polega problem i polecił ćwiczenia dzięki, którym ból już nie wraca.

Pan Maksymilian

Pacjent

 

 

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Marty. Jest to niesamowity człowiek o wielkim sercu i niesamowitej wiedzy. Pani Marta jest świetną terapeutką, doskonale rozumie problemy drugiego człowieka i pomaga, aż do uzyskania zamierzonych efektów. Przy Pani Marcie potrafiłam otwarcie przyznać się, że nie potrafię dotrzeć do swojego dziecka i poradzić sobie z jego zachowaniem.
Wiem, że moje dziecko jest w dobrych rękach. Bardzo mi pomogła w wielu kwestiach związanych z moimi dziećmi i wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. Doskonale potrafi wspierać i motywować do działania, a przy tym daje ogrom rad, materiałów itp.
Ona jest najwspanialszą osobą, która pojawiła się na mojej drodze życia. Dzięki niej moje dziecko zmieniło swoje zachowania, a ja potrafię się cieszyć z macierzyństwa i życia. Nie umiem i nie jestem w stanie się odwdzięczyć Pani Marcie za pomoc, którą nam oferowała.
Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego jakim człowiekiem jest Pani Marta. Jest bardzo ciepłą, życzliwą osobą a przede wszystkim wyrozumiała, cierpliwa i pomocna. Świetny fachowiec w swoim zawodzie z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Bardzo wnikliwie i pod różnymi kątami analizuje przyczyny, które mogą wpływać na problemy dziecka.

Pani Marzena

Pacjentka

 

 

Pani Marta jest wybitną specjalistką i osobą o wielkim sercu. Potrafi doskonale zrozumieć rodziców i wejść w kontakt z dzieckiem. Moja córka jest pod jej opieką od kilku lat i za każdym razem gdy się spotykamy otrzymujemy bardzo dokładnie wyjaśnione zalecenia do dalszej pracy. Pani Marta ma ogromną wiedzę i doświadczenie we wspomaganiu dzieci w każdym aspekcie: ruchowym, komunikacyjnym, emocjonalnym, poznawczym. Jest przy tym niezwykle serdeczną osobą. Bardzo polecamy i cieszymy się że ją poznałyśmy. Karina i Zosia

Pan Marzena

Pacjentka

Zadzwoń