O NAS

Fizjofly to miejsce stworzone przez kobietę, mamę, fizjoterapeutkę i trenerkę. Jest to miejsce wyjątkowe, ponieważ powstało z myślą o kobietach, z pasji do ruchu i terapii kobiet na każdym etapie ich życia.

Droga mamo, tutaj zadbasz o siebie i swoje maleństwo. W naszej ofercie znajdziesz fizjoterapię uroginekologiczną, fizjoterapię niemowląt i dzieci oraz terapię integracji sensorycznej.

Kim jesteśmy?

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i empatyczni terapeuci z wieloletnim doświadczeniem w pracy. Przychodząc do FizjoFly masz pewność, że trafisz w najlepsze ręce!!!

Specjalizujemy się w:

fizjoterapii uroginekologicznej

fizjoterapii ortopedycznej

fizjoterapii niemowląt i dzieci

diagnozie i terapii integracji sensorycznej

treningu medycznym kobiet w ciąży i w połogu

zajęciach prozdrowotnych dedykowanych również kobietom po operacjach ginekologicznych

Nasze Specjalistyczne Centrum Fizjoterapii mieści się w Warszawie na Pradze Północ przy ulicy Białostockiej 9.

Tutaj bezpiecznie zadbasz o swoją kondycje fizyczną w trakcie ciąży, przygotujesz ciało do porodu, wrócisz do formy po porodzie. Zamkniesz rozejście mięśnia prostego brzucha. Rozwiążesz swoje problemy intymne- u nas nie ma tematów tabu. Z naszych gabinetów wyjdziesz z ogromną dawką wiedzy na temat swojego ciała i bezpiecznie będziesz mogła wrócić do aktywności fizycznej. Dowiesz się również jak pielęgnować swoje maleństwo, a w razie konieczności Twoje dziecko trafi do najlepszych terapeutów specjalizujących się w fizjoterapii i terapii integracji sensorycznej.

Jesteś Kobietą, zadbaj o swoje ciało i ciesz się pełnią kobiecości.

Zapraszam
Ewa Boniecka

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i empatyczni terapeuci z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy pełen komfort i dyskrecje w tracie wizyt.

 

Ewa Boniecka

Fizjoterapeutka uroginekologiczna

Jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną oraz certyfikowanym instruktorem rekreacji ruchowej.  Zajmuję się terapią kobiet i kocham swoją pracę. Jestem mamą trójki dzieci. Moje ciało dzielnie zniosło dwie ciąże, w tym jedną bliźniaczą, wracało do formy zarówno po porodzie naturalnym jak i porodzie przez cięcie cesarskie. Od wielu lat aktywnie uprawiam sport i od wielu lat ćwiczę z kobietami, pomagam kobietom w okresie ciąży i połogu, pomagam kobietom młodym i wysportowanym z problemami uroginekologicznymi, kobietom w okresie menopauzy, pomagam kobietom w każdym wieku. Pomogę też Tobie.

 

 

Joanna Chomicz- Wlazły

Fizjoterapeutka/ Terapeutka metody NDT-Bobath/ Terapeutka SI

Od początku swojej kariery zawodowej zajmuję się fizjoterapią pediatryczną szczególnie niemowląt i dzieci z zaburzeniami neurologicznymi. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na holistyczne podejście do pacjenta. W tym celu łączę różne metody terapeutyczne zmierzając ku uzyskaniu możliwie najlepszym efektów. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu fizjoterapii pediatrycznej.

W FizjoFly Asia prowadzi zarówno konsultacje jak i terapie dzieci i niemowląt. Ponadto przeprowadza instruktaże pielęgnacyjne niemowląt pokazując rodzicom jak w naturalny sposób wspomagać rozwój psychomotoryczny dziecka. Asia jest autorką bloga o wspieraniu rozwoju dziecka Fizjosensorycznie, w ramach którego jako specjalista dzieli się wiedzą i doświadczeniem z Rodzicami i innymi Specjalistami. Więcej o Asi na: www.fizjosensorycznie.pl

 

Mariusz Godlewski

Fizjoterapeuta/ Terapeuta manualny

Na co dzień pomagam pacjentom, którzy zmagają się z ostrym lub przewlekłym bólem. Specjalizuje się w terapii dysfunkcji trzewnych i somatycznych. Z mojego doświadczenia wynika, że najlepsze efekty przynosi wnikliwe badanie funkcjonalne oraz sprawne łączenie różnych techniki i metod, z dbałością o samopoczucie pacjenta. Pracuje z osobami w każdym wieku, duża część moich pacjentów to sportowcy. W pracy stawiam na indywidualne podejście oraz dotarcie do przyczyny problemu.

 

Marta Wiśniewska

dr. n. hum. w zakresie pedagogiki/ Instruktor i terapeuta metody SI/ oligofrenopedagog/ logopeda

 

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w W-wie oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2003 roku pracuje z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną, ASD, zespołami neurologicznymi. Nauczyciel dyplomowany – specjalista w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 213 w Warszawie, wykładowca w Akademii Pedagogiki Specjalnej, na Uniwersytecie SWPS. Autorka wielu publikacji poświęconych diagnozie i terapii dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, w tym Profilu Sensorycznego Dziecka oraz artykułów punktowanych (m.in. Psychiatria – Medycyna Praktyczna, Pediatra Polska, Postępy Neonatologii). Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się m.in. na diagnozie i terapii rozwoju dzieci, w tym dzieci z niepełnosprawnością intelektualną ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia nieprawidłowości procesów sensoryczno-motorycznych dla całościowego funkcjonowania, diecie sensorycznej, trudnych zachowaniach. 

W FizjoFly dr Marta Wiśniewska przeprowadza diagnozę rozwoju procesów integracji sensorycznej oraz konsultacje integracji sensorycznej.

 

Maria Osińska

Fizjoterapeutka/Instruktor i terapeuta metody NDT-Bobath

Od początku mojej działalności zawodowej związałam swoją pracę z dziećmi i fizjoterapią neurologiczną. Od wielu lat, to właśnie w tym obszarze i w tym kierunku zdobywałam doświadczenie i wiedzę.

Zajmuję się pacjentami w wieku 0-3 lata. Tymi, którzy mają uszkodzenie OUN, wady genetyczne, zaburzenia i dysharmonię rozwoju psychoruchowego oraz inne niespecyficzne problemy ruchowe. W tych wszystkich przypadkach- które wymagają profesjonalnej, uwzględniającej najnowsze osiągnięcia fizjoterapii pediatrycznej i wieloprofilowego podejścia – jestem do Państwa dyspozycji.

 
 

 

Marlena Bangis

Fizjoterapeutka/ Terapeutka SI/ Oligofrenopedagog

Od początku swojej drogi zawodowej specjalizuję się w fizjoterapii dzieci od 4 roku życia. Pracuję z pacjentami z wadami postawy oraz z zaburzeniami neurologicznymi. Staram się łączyć terapię z zabawą uzyskując przy tym założone cele terapeutyczne. W Fizjofly możecie Państwo również zapisać się do mnie na masaż leczniczy, relaksacyjny oraz sportowy.

Rekomendacje:

Co o Nas napisali Nasi klienci, oto niektóre opinie:

Szczerze polecam Panią Ewę. Bardzo pomogła mi po drugim, bardzo gwałtownym, porodzie dużego dziecka. Miałam problem z nadmiernie poluzowanymi więzadłami, wysuwającą się szyjką macicy. Spotkałyśmy się u mnie w domu, Ewa dobrze mnie zdiagnozowała, uspokoiła, podała odpowiednie zalecenia. Obecnie pracujemy nad moimi słabymi mięśniami dna miednicy. Ona na prawdę potrafi wytłumaczyć nawet topornym umysłom, co jak działa, jak nad tym i owym pracować i wczoraj, pierwszy raz od kilku lat skakałam z córeczką na trampolinie bez „popuszczenia”. Bardzo Ci dziękuję!

Pani Agnieszka

Pacjentka

Doktor Marta Wiśniewska to wspaniały, profesjonalny terapeuta, diagnostyk. W kontakcie z dzieckiem jest miła, przyjazna, cierpliwa. Mój syn (4 lata) od razu znalazł z p. Martą wspólny język, dał się zbadać (diagnoza SI), wykonywał każde ćwiczenie. Zalecenia, które otrzymaliśmy były bardzo praktyczne (każde ćwiczenie można wpleść w codzienne czynności). Jestem pełna podziwu dla pomysłowości p. Marty. Pani Doktor w kontakcie z rodzicem wykazuje pełne zrozumienie, profesjonalizm, nie ocenia, służy radą. Patrzy na dziecko holistycznie (udzieliła odpowiedzi na wszystkie zadane pytania, rozwiała moje wątpliwości). Jestem zachwycona, oczarowana. Oby więcej takich terapeutów, ludzi.

Pani Aleksandra

Pacjentka

Jest tylko jedna rzecz, którą chciałabym zmienić: żałuję, że nie trafiłam do p. Ewy wcześniej. Już od pierwszej wizyty byłam przekonana, że dobrze wybrałam: widać, że zna się świetnie na tym co robi, jest zaangażowana, cierpliwa i dobrze wszystko tłumaczy, co w moim przypadku jest dosyć istotne, bo o ile ruszenie ręką czy nogą jest proste, to aktywowane mięśni głębokich to dla mnie czarna magia. Oprócz pomocy w konkretnym problemie, z którym się zgłosiłam uzyskałam również pomoc, której zupełnie się nie spodziewałam m.in.z rwą kulszową, która co jakiś czas daje o sobie znać. Polecam!

Pani Małgorzata

Pacjentka

Pani Maria to najlepszy NDT bobath fizjoterapeuta z jakim mieliśmy do czynienia. Córka trafiła pod skrzydła Pani Mari w czerwcu zeszłego roku. Od tamtego czasu nie wyobrażam sobie aby ktoś inny prowadził w terapii moje dziecko. Pani Maria ma ogromną wiedzę, jest świetna w tym co robi. Zauważyła bardzo dużo rzeczy u naszej córki czego inni wcześniej nie widzieli. Wdrożyła odpowiednie ćwiczenia oraz odpowiedni sprzęt ortopedyczny dzięki którym moje dziecko ma szansę samo chodzić w przyszłości. Pokierowała nas i nadal kieruje jako jedyna z wielu innych fizjoterapeutów w odpowiednim kierunku. Jest osobą konsekwentną, konkretną, z super podejściem do dzieci. Bardzo ciepła i stara się pomóc znaleźć rozwiązanie w trudnych sytuacjach. Wkłada w to swoje serce oraz pasję co widać na każdych zajęciach. Osobiście specjalnie przylatuje z córką do Pani Mari co kilkanaście tygodni z Irlandii do Warszawy ponieważ wiem że nigdzie innej tak dobrego fizjoterapeuty nie znajdę. Mogłabym pisać wiele i zapewniam że byłyby to same zalety stąd polecam wszystkim z całego serca Panią Marie Osińską!

 

Pani Karolina Zuchowska

Pacjentka

Żałuję, że trafiłam do Pani Ewy tak późno, jednak mimo opóźnionego leczenia już po 2 wizytach widziałam dużą poprawę. Pani Ewa wie co robi i robi to z chęcią i cierpliwością, wszystko dokładnie wytłumaczy i pokaże nawet kilka razy to samo jeśli się czegoś nie zrozumie. Jedna wizyta wystarczyła, żeby naprawić ruchomość w obszarze blizny po cc. Ma ogromną wiedzę, którą chce się podzielić z pacjentką. Zbiera dokładny wywiad. Nie czułam się na wizycie skrępowana. Jest bardzo ciepłą osobą. Sprawnie przebiega komunikacja poza gabinetowa. Po każdej wizycie wysyła dokładne zalecenia. Polecam Panią z czystym sumieniem!

Pani Monika

Pacjentka

Jestem bardzo zadowolona z wizyty p. Ewy! Świetne podejście i bardzo dokładny wywiad! Dzięki niemu wiem co źle robię, nad czym muszę pracować i co można zrobić, żeby zarówno w ciąży, jak i po niej być zdrową i nie cierpieć z powodu bólu. Ponadto szczegółowo pokazane ćwiczenia, przetrenowanie ich ze mną oraz super podsumowanie na mailu, które pozwoli działać prawidłowo samodzielnie. Gorąco polecam! Dzięki p. Ewie jestem spokojniejsza co do przebiegu ciąży oraz pozytywnie nastawiona do naturalnego porodu

Pani Magda

Pacjentka

Jesteśmy szczęściarzami, ze spotkaliśmy na naszej drodze Panią Asie. Jest tak ciepłą i uroczą osobą, że bez trudu nawiązała kontakt z naszym (wtedy) 2,5latkiem, a zadania, które przed nim stawiała były zróżnicowane, dobrane do jego potrzeb, ale i dyspozycji dnia. Stale zaskakiwała, na ile sposobów można wzmacniać dany obszar. Dzieliła się pomysłami jak pracować w domu z synkiem. Dodatkowo wspierała tez nasze poczucie bezpieczeństwa, gdy mogliśmy konsultować z nią przeróżne dziecięce trudności, była pomocna kierując nas do sensownych specjalistów, by dokonać szerszej diagnostyki synka.
Przy szerokiej wiedzy na temat funkcjonowania dzieci dodatkowym atutem jest otwartość na pogłębianie jej oraz duża doza empatii. Pani Asia to połączenie idealne= wiedza i serce. Polecam tak wartościowy kontakt!!!

Pani Monika

Klientka

Pani Maria jest najlepszym fizjoterapeutą! Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest dla mnie autorytetem w każdym calu. To, że moje dzieci do niej trafiły to najlepsze co mogło je spotkać. Jest konkretna, rzeczowa a przy tym niezwykle empatyczna i pomocna a przede wszystkim skuteczna. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, wnikliwie przeprowadza wywiad i patrzy zawsze długodystansowo. Dla niej liczy się „jakość”, a nie „jakoś”. Trafiłam do niej jak moje dzieci miały 3 miesiące( wcześniaki z ciąży bliźniaczej, asymetria, obniżone napięcie, problemy ze skupianiem wzroku itp.). Dzięki jej pomocy, ćwiczeniom i cennym wskazówkom n.t. pielęgnacji, noszenia, karmienia, codziennej zabawy itp. teraz to zdrowo rozwijające się roczniaki. Nigdy nie miałam wątpliwości, że dzieci są pod najlepszą opieką. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam wszystkim!

 

Pani Katarzyna

Pacjentka

Pani Joasia jest bardzo kompetentnym rehabilitantem. Trafiliśmy do Pani Asi z naszą starszą córeczką, która miała wzmożone napięcie mięśniowe na obwodzie i obniżone w centrum. Dzięki zaaangażowaniu Pani Joasi dziś jest zdrową, żywiołową 2,6 latką.
Kiedy urodził się nasz młodszy synek również z zaburzeniami napięcia mięśniowego, również powierzyliśmy go w sprawdzone ręce po 3 m-cach pracy mając niecałe 6 mcy zaczął raczkować.
Otwartość idzie u Pani Asi w parze z profesjonalizmem. Cierpliwa, zaangażowana, zawsze uśmiechnięta, skupiona na małych pacjentach ale również na ich rodzicach. Stosuje różne metody w terapii. Dzięki temu, że jest również terapeutą SI włącza to do procesu rehabilitacji.
Gorąco polecamy
Mama Oliwki i Leosia

Pani Ula

Pacjentka

Pani Joanna to wspaniały fizjoterapeuta z powołania! Ma ogromną wiedzę i chęci przekazania jej rodzicom. Jest ciepłą i życzliwą osobą, dzieci ją uwielbiają. Potrafi zachęcić do współpracy nawet niemowlaki. U córki przez 3 miesiące od narodzin bagatelizowano duże napięcie mięśniowe, zbywano mnie i wytykano brak doświadczenia oraz nadgorliwość. Pani Joanna od razu zakwalifikowała nas na terapię, po każdych zajęciach widziałam efekty. Po ok 3 miesiącach zajęć po napięciu nie było śladu. Bardzo polecam Panią Joannę!

Pani Marta

Pacjentka

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Marty. Jest to niesamowity człowiek o wielkim sercu i niesamowitej wiedzy. Pani Marta jest świetną terapeutką, doskonale rozumie problemy drugiego człowieka i pomaga, aż do uzyskania zamierzonych efektów. Przy Pani Marcie potrafiłam otwarcie przyznać się, że nie potrafię dotrzeć do swojego dziecka i poradzić sobie z jego zachowaniem.
Wiem, że moje dziecko jest w dobrych rękach. Bardzo mi pomogła w wielu kwestiach związanych z moimi dziećmi i wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. Doskonale potrafi wspierać i motywować do działania, a przy tym daje ogrom rad, materiałów itp.
Ona jest najwspanialszą osobą, która pojawiła się na mojej drodze życia. Dzięki niej moje dziecko zmieniło swoje zachowania, a ja potrafię się cieszyć z macierzyństwa i życia. Nie umiem i nie jestem w stanie się odwdzięczyć Pani Marcie za pomoc, którą nam oferowała.
Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego jakim człowiekiem jest Pani Marta. Jest bardzo ciepłą, życzliwą osobą a przede wszystkim wyrozumiała, cierpliwa i pomocna. Świetny fachowiec w swoim zawodzie z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Bardzo wnikliwie i pod różnymi kątami analizuje przyczyny, które mogą wpływać na problemy dziecka.

Pani Marzena

Pacjentka

Pani Marta jest wybitną specjalistką i osobą o wielkim sercu. Potrafi doskonale zrozumieć rodziców i wejść w kontakt z dzieckiem. Moja córka jest pod jej opieką od kilku lat i za każdym razem gdy się spotykamy otrzymujemy bardzo dokładnie wyjaśnione zalecenia do dalszej pracy. Pani Marta ma ogromną wiedzę i doświadczenie we wspomaganiu dzieci w każdym aspekcie: ruchowym, komunikacyjnym, emocjonalnym, poznawczym. Jest przy tym niezwykle serdeczną osobą. Bardzo polecamy i cieszymy się że ją poznałyśmy. Karina i Zosia

Pan Marzena

Pacjentka

Zadzwoń